Music Express K&K Jedrzejczyk Sp.J.


Contact person: Ms Kamila Jedrzejczyk
Correspondence: English
Operation Level: International

Address: Kuchary 48
99-314 Krzyzanow Poland
Phone: +4824356 30 25
Web: http://www.musicexpress.pl


Sklep muzyczny Music Express to największy sklep internetowy i stacjonarny w Polsce z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży.

Nasza miła i fachowa obsługa doradzi Ci w kwestii doboru odpowiednich instrumentów, nagłośnienia czy oświetlenia – jeśli masz wątpliwości, jaki keyboard do nauki czy pianino elektroniczne kupić dla swojego dziecka, zakładasz lub grasz w zespole muzycznym i zastanawiasz się jaki sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy będzie odpowiedni dla Ciebie, to nasi doradcy służą wiedzą i chętnie pomogą.

Zajmujemy się również sprzedażą profesjonalnego oświetlenia i nagłośnienia dla domów kultury, szkół, teatrów, firm eventowych, pubów, dyskotek.

Jesteśmy właścicielami i producentami marki Light4Me, pod którą oferujemy najtańsze oświetlenie LED jak również wysokiej klasy oświetlenie estradowe i klubowe. Stand4Me to marka, pod którą znajdziesz najtańszy statyw mikrofonowy, keyboardowy czy oświetleniowy, oraz wysokiej klasy statywy sceniczne i estradowe, dostosowane do potrzeb polskiego rynku zarówno pod względem technicznym jak i cenowym.

PROLIGHT + SOUND
International trade fair for event and communications technology, production and entertainment
13/04/2021 - 16/04/2021
Location Messe Frankfurt
Frankfurt/Main
Germany